Alışveriş mağazası güvenliği iki hırsızı depoda sikti

Alışveriş merkezinde güvenlik olarak çalışan adam çok şanslı gününde, iki bayanın bir mağazadan hırsızlık yaptığı ihbarını aldıktan sonra onları alışveriş merkezinden çıkarken yakalıyor. Onlara seks cezası vermek için sabırsızlanan adam hemen depoya götürerek kızları sorgudan geçiriyor. Kızlar ise onları bırakmaları karşılığında ilişkiye girmek istediklerini söylüyor. Hırsız kızlarla beraber porna yaşayacak olmanın heyecanıyla hemen bunu kabul ederek masada iki hırsız bayanı soyarak bacak aralarını açmaları yönünde istekte bulunuyor. Bunun üzerine ise harekete geçen adam masanın üzerine yatak kızların bacak arasından içeriye girdi çıktı yaparak sikiyor.

Yaşanılan bu dakikalardan zevk alan kızlar harika görünüyorlar uzun süren sevişmeler sonrasında çıplak hırsız kızlar güvenlik adamın koltuğa oturmasıyla onun kucağına çıkarak sırasıyla zıplamayı sürdürüyorlar. Muhteşem pozisyonlar sonrasında ise kızlarla beraber yaşadığı özel dakikalardan oldukça mutlu olan güvenlik adam alışveriş merkezinde hiç bu kadar özel seks dakikaları yaşamadığını söylüyor. Çıplak kızlarla beraber kısa ama etkili bir porno yaşayan adam onların ifşa görüntülerini gizli kameraya almayı ihmal etmiyor. Kaliteli görünümü olan kızlar erkeğe karşı özel hisler beslediklerini söyleyerek güvenliğin uzun süreli sikmeleri sonrasında hemen bulundukları depodan ayrılıyorlar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

2 Yorum

  • avatar

    Filmi sonuna kadar izledim tavsiye ederim en iyi pozisyon kızın sandalye üzerinde adamın kucağına çıkmasıydı orada boşaldım.

  • avatar

    Keşke depoda ben güvenlik görevlisi olsam bunları sabah akşam sikerim.