Annesinin esmer yaşlı arkadaşı ilişkiye zorladı

Utangaç genç adam ailesinin evde olmaması sebebiyle annesinin esmer yaşlı arkadaşının evinde kalıyor. Ateşli kadınla oturma odasında ders konusunda sohbet ediyorlar. Olgun esmer hatun ise genç adamı tahrik ederek bu fırsatı kaçırmak istemiyor. Kendisini siktirmek için fırsat kollayan ateşli kadın göğüslerini hemen ortaya çıkarıyor. Göğüsleri meydana çıktıktan sonra genç adama göğüslerini yalatmaya başlıyor.

Göğüsleri hemen hızlı bir şekilde yalayan kadın bir süre sonra ise hemen soyunarak bacak arasını genç adam için açıyor. Kadının bacak arasına doğru yönelerek yalamaya başlıyor. Annesinin böylesine azgın bir arkadaşı olduğunun farkında olmayan genç adam kendisini tamamen kadının kontrolüne bırakıyor. Genç adamın kontrolünü eline geçiren mature kadın kendisini sert bir şekilde siktirerek unutulmaz bir filme imza atıyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

  • avatar
    Mesutlu 2 sene önce

    Olgunlar güzel seks yapıyor derken bu kadarını hiç düşünmemiştim. Bu kadın olağanüstü efor sarf etti. Gençleri bile bu kadar zorladıysa benim gibi yaşı ilerlemiş bir erkeği yatağa yapıştırır galiba.