Gözleri Kapalı Sevgilisini Başkasına Siktirdi

Gözlerini kapattığı sevgilisine seks sürprizi yapmak isteyen erkek hemen onun gözlerini kapatarak soymaya başlıyor. Ellerini bağladığı kız arkadaşı gözleri kapalı bir şekilde yatakta bacak arasını açmış halde beklerken eve aldığı yabancı erkek odaya girerek kalkmış sikini genç kızın vajinasından içeriye sokarak hızla sikmeye başlıyor. Erkek arkadaşının hiç bu kadar güzel heyecan verici sikmediğini dile getiren genç kız gözlerini açtığında kendisini sikenin başkası olduğunu görünce kısa süreli şoke oluyor ama aldığı zevke engel olmadan sikişmeye devam ediyor.

Sevgilisinin sikilmesini izleyen gavat bu konuda canı sıkılıyor ama bir süre sonra zevk almaya başlayarak kız arkadaşının sikilmesi üzerine eline sikini alarak 31 çekmeye devam ediyor. Gözleri açıldıktan sonra kendisini siken kişinin başkası olduğunu gören genç kız şaşkınlık içerisinde yabancı adamın işini bitirmesini bekliyor fakat erkek arkadaşı bu durumda mastürbasyon yapması fena halde genç kızın canını sıkıyor. İlişki sonrasında erkek arkadaşı genç kızı başkalarına siktirmekten keyif aldığını itiraf etmiş oluyor fakat genç bayan ise kendisini siken erkekle yeni aşklara yelken açıyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

2 Yorum

  • avatar
    Durmuş 3 yıl önce

    Gençlerin fantezi çeşitlerine yetişmek imkansız hale geldi. Bir güzel üniversiteli ayarlasam beni de on yaş gençleştirir.

  • avatar

    Bende bu olayı anlamıyorum kendin sikemiyorsun anladık ama gözleri önünde başkalarına siktirmekten ne zevk alıyorlar çözemedim.