Komşusunun üvey Annesini Mutfakta Sikmeye Ikna Ediyor

Genç erkek okuldan dönünce anahtarı olmadığı için dışarıda kalıyor. Çaresiz halde evin önündeki merdivenlere oturduğunda karşı dairede oturan komşusunun üvey annesi kapıyı açıyor. Dışarıda kaldığını söyleyerek ailesi gelene kadar onun evine giriyor. Temizlik yaparken sohbet etmeye çalışan kadını duymak için sürekli arkasında dolaşan genç erkek mini eteğin altında sürekli sallanan yuvarlak götü görmezden gelemeyerek tahrik oluyor. Mutfak tezgahında arkası dönük halde bulaşık yıkayan kadının arkasında sikini çıkarıp tatmin olmaya çalışırken üvey anneye yakalanıyor. Onunda iştahlı bakışları arasında bir kerelik amına sürtmek istediğini ısrarla söyleyerek ikna ediyor.

Ancak sürtünme böylesine yarak hastası kadına yetmesi imkansızken seks kaçınılmaz oluyor. Amının içine yarısına kadar soktuğu yarağın tamamının tadına bakan komşusunun üvey annesine mutfakta kanırtarak sikiyor.

Komşusunun üvey annesiyle yaşadığı cinsellikten memnun olan eleman kadının peşini asla bırakmadan onu her fırsatta sikmek istiyor. Kadın ise genç elemanın yarağının canını çok acıtmasından dolayı kaçacak bir yer aramaya başlıyor. Performanslı yarak düşkünü olan eleman cinsel hastalığa yakalandığını söylemiş olsada kadının peşini bırakmadan cinselliği en üst düzeyde yaşamaya devam ederek kaliteli sikiş gerçekleştiriyor. Muhteşem kadının amına defalarca giren eleman arkadaşının üvey annesinin fena halde sikerek kadınla orgazmın en üst noktasına kadar her anını yaşamaktan keyif almaya devam ediyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*